19
شهریور

مدیریت یکپارچه طراحی و ساخت بازار محور

استفاده از سیستم‌های نوین مدیریت یکپارچه این امکان را فراهم می‌کند که کارفرما و تمامی عوامل پروژه تحت یک شبکه واحد امور پروژه را به انجام برسانند و این هماهنگی دقیق ضامن کیفیت و تداوم بیشتر ساختمان و کاهش هزینه و زمان اجرایی پروژه خواهد بود.
شرکت طرح‌برجسته به منظور دست‌یابی به اهداف خود و نظام‌مند بودن فرآیندها، سیستم مدیریت یکپارچه را بر اساس استانداردهای بین‌المللی انتخاب نموده و خط‌مشی خود را به این شرح اعلام می‌کند:

⦁ هماهنگی و یکپارچه سازی مدارک مهندسی پروژه شامل: نقشه های معماری – سازه – تاسیسات برقی و مکانیکی همراه با مشخصات فنی هر بخش.
⦁ تهیه برنامه زمان‌بندی مهندسی-مالی و اجرا.
⦁ اجرای پروژه‌ها در چارچوب برنامه زمان‌بندی و سطح کیفی مورد نظر.
⦁ ارائه خدمات مطابق با خواسته‌های مشتریان در زمان تعیین شده.
⦁ تعهد به حفظ محیط زیست و پایبندی به مقررات کیفی، همچنین توجه به ایمنی و بهداشت شغلی و سلامت کارمندان.
⦁ مدیریت بهینه هزینه ها در اجرای پروژه ها.
⦁ تامین تجهیزات و ماشین آلات مناسب.
⦁ انجام مدیریت ارزیابی عملکردها در تمام مراحل پروژه.

در بخش طراحی، توجه به تقاضای بازار و نیز تغییر در ترجیحات و انتظارات مصرف‌کننده با هدف بالا بردن کیفیت زندگی به کمک ارتقاء کیفیت طراحی در کنار ساخت‌و‌ساز از ضرورت زیادی برخوردار است.

شرکت طرح‌برجسته با بهره‌مندی از توان هنری و علمی تیم طراحی، در اختیار داشتن تیم فنی و اجرایی مجرب، فضای کارآمدی را در زمینه اجرای پروژه‌های معماری و ساختمانی ارائه می دهد.

مدیران شرکت طرح برجسته معتقدند تنها صاحبان سرمایه نیستند که می‌توانند از فضای مناسب و معمارانه استفاده کنند؛ بلکه تمامی اقشار مردم این شایستگی را دارند که از فضاهای مناسب زندگی بهره ببرند.